Vzbavenie ambulancie

Ambulancia pozostáva z jednej vyšetrovacej a dvoch pomocných miestností. Sme vybavený modernými diagnostickými a chirurgickými prístrojmi:


Fire CR+ Vet digitalizácia v kombinácii s vysokofrekvenčným
rentgenovým prístrojom HIRAY Plus.

 

Digitalizácia rentgenogramov (rentgenových snímkov) optimalizuje a zrýchľuje diagnostiku. Snímky sú vo výbornej kvalite s možnosťou archivácie, preposlania, editovania. Vysokofrekvenčný rentgenový prístroj HIRAY Plus je vhodný pre malé zvieratá ako i kone, výrazne znižuje množstvo žiarenia a expozičné časy pri rentgenologickom vyšetrení.
VIDEO FireCR+

 

 

 

 

 


Ultrazvukový prístroj Kranzbuhler petscope 20, optimalizovaný pre veterinárnu medicínu - malé zvieratá a kone.

 

 

 


Efektívny ultrazvukový čistič zubného kameňa SONODONT, dentálna vŕtačka s kompletnou dentálnou výbavou pre malé zvieratá a elektrická brúska na zuby pre kone SwissftloatTM slimline.

 

 

 

 

Vysokofrekvenčný Elektrotom Martin.

Elektrický skalpel, využívame v stomatológií, onkochirurgií /minimalizácia šírenia sa rakovinového nádoru/, chirurgických zákrokoch na vnútorných orgánoch. Výhodou je šetrnosť okolitých tkanív, veľmi jemný rez, minimálne zjazvenie a už pri samotnom reze sa kauterizuje /zastavuje/ krvácanie.

 

 

 

Koncentrátor kyslíka PLATINUM. /kyslíkový prístroj/

Kyslíkový prístroj koncentruje hustotu podávaného plynu až na 95 % kyslíka. Takýmto spôsobom sme schopný pacientov s respiračnými problémami stabilizovať a zabezpečiť prísun dostatočného množstva kyslíku.

 

 

 

biochemický analyzátor

 

 

Biochemický analyzátor krvi Reflotron, centrifúgy, mikroskop, Elektrokardiogram - EKG a ďalšie prístroje potrebné na sterilizáciu operačného inštrumentária, dezinfekciu, chirurgiu a administratívu.